Zgromadziliśmy wspólnymi siłami środki na dopasowany do potrzeb Bartosza wózek inwalidzki. 💓 To znaczące udogodnienie w życiu tego młodego człowieka. Wózek został już „przymierzony” i zmówiony – z nicierpliwością czekamy na jego odbiór. Odliczamy dni do 19 marca!!

👉https://zrzutka.pl/swfv8z
Teraz wspieramy zbiórkę na rehabilitację Bartosza po poważnych zabiegach operacyjnych, które niedawno przeszedł. Rehabilitacja pozabiegowa jest decydująca dla zdrowia, ale kosztuje zbyt wiele dla samotnej mamy.
Postanowiliśmy wesprzeć tę walczącą wspólnymi siłami o zdrowie rodzinę z Gdyni.

Bartosz Zawadzki

⬇⬇
Bartosz Zawadzki od kołyski jest niewidomy i niepełnosprawny. Jego mama, Danuta Zawadzka walczy o godne życie syna, jak tylko może. Trudno nie wesprzeć takiej miłości💓

W 2018 r. Bartosz przeszedł długo wyczekiwaną operację, w wyniku której kość udowa została skrócona a kulszowo-goleniowa wydłużona. Przy okazji operowania biodra podcięte też zostały ścięgna pod kolanami. W wyniku tej bardzo trudnej operacji obie nogi włożono w gips.
😔

Po zabiegu artroskopii stawu biodrowego konieczna jest kilkutygodniowa rehabilitacja. W Bartosza przypadku jest utrudniona. Wynikiem porażenia mózgowego jest wielka spastyka, niosąca dodatkowy ból.
😔

Rehabilitacja musi być ciągła. Pani Danuta wykonuje ją sama, tak jak potrafi. Ze względu na brak środków nie stać jej na prywatnego rehabilitanta. 
Godzina rehabilitacji to koszt 80-150 zł w zal. od rehabilitanta. Kolejki na rehabilitację z NF są duże. Czas tu ma decydujące znaczenie.

🆘🆘🆘🆘🆘🆘
Jeśli chcesz/ możesz wspomóc zbiórkę na rehabilitację Bartosza, wpłać dowolną kwotę na zrzutkę:
👉https://zrzutka.pl/swfv8z

Za każdą pomoc ogromnie dziękujemy!