To wielkie szczęście mieć Wasze wsparcie, wolę działania i tyle oddanych serc! Zebraliśmy prawie 5 milionów złotych na leczenie Weroniki i Bartka lekiem ostatniej szansy!

Leczenie to nie wszystko. Tutaj u Weroniki i Bartka to podstawa, która daje życie.  A dzieci, jak dzieci potrzebują radości. Radości jak nikt inny na świecie. Zbliża się szczególny okres w roku, kiedy każdy zasługuje na radość.

Prosiliśmy Was o pomoc w przygotowaniu wspólnej niespodzianki na Święta dla rodziny Dul.  I stało się – zrobiliście to!!! Zebraliśmy 4 tysiące złotych na prezent świąteczny!!! ❤️ ❤️ Część z tych środków przeznaczymy także na zakupy na czas terapii  szpitalnej i upominki mikołajkowe.  Do osób, które krytykowały inicjatywę zbiórki prezentowej (same nie biorąc czynnego udziału w akcji) pragnę skierować pytanie: czy chore dziecko musi zrezygnować  z możliwości otrzymania prezentu i radości świątecznej dlatego, że jest  chore? Czy jeśli jest możliwość zebrania środków  na podarunki, trzeba z niej zrezygnować, bo akurat ktoś ma taką a nie inną wizję? Z tego miejsca pragnę tylko zaapelować:  „Nie pomagasz, nie przeszkadzaj tym, co wkładają swoje serce w pomoc.” ❤️❤️

Nasze Kruszynki rozpoczęły już terapię lekiem Nusinersen .  Pierwsze dni po jego podaniu – ból plecków daje znać o sobie, będzie lepiej. Ale jak mówi Bartek: „Boli, bo musi boleć, ale przestanie”.

Mamy nadzieję, że przestanie jak najszybciej, a niespodzianki dla mamy i dzieci sprawią radość i przywołają uśmiech na małych twarzyczkach.