Nowy Rok, nowe postanowienia, nowe cele. U nas trzymamy rękę na pulsie co u rodzeństwa – Bartka i Weroniki Dul. Działamy też prężnie, aby pomóc ich koledze Bartoszowi Zawadzkiemu – zbieramy pieniądze na wózek inwalidzki.

Bartosz walczy każdego dnia i każdego dnia zdobywa swoje szczyty💔
Wydawałoby się czymś łatwym wbicie piłki do kosza 🏀
Ale czy rzeczywiście jest takie dla osoby, która nie chodzi i nie widzi?
Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, z jak wielu rzeczy muszą rezygnować osoby niepełnosprawne.
💔

Całe serce sprawie oddaje podróżnik Paweł Klejbor  Klejbor na kresach świata,  który dla Bartosza w maju wyruszy zdobyć jedną z najzimniejszych gór świata w Ameryce Północnej – Denali. Wyprawa na Denali to nic innego jak wspaniały projekt „Pomaganie przez wspinanie – po wózek na Denali”. Jej celem jest zebranie środków na wózek inwalidzki właśnie dla Bartosza.

Mogliście  śledzić poprzednie wyprawy  Pawła Klejbora, choćby tę gdzie stanął na Dachu Afryki – Klimandżaro. Także tamtej wyprawie przyświecał charytatywny cel  i zbiórka pieniędzy – wówczas dla Hospicjum Dziecięcego Bursztynowa Przystań w Gdyni. Paweł ma niesamowitą energię, determinację i wolę walki!  Śledźcie razem z nami jak wyglądają przygotowania i zdobywanie szczytu. Emocje gwarantowane! Wyprawa na Denali odbędzie się 12 maja i potrwa do końca maja tego roku.

Trzymajcie kciuki, pomagajcie w miarę waszych możliwości, bądźcie dla siebie życzliwi! Działamy  dalej Kochani!


A czasem tak niewiele trzeba, by wiele pomóc.
Teraz wystarczy przyłączyć się do zbiórki na wózek inwalidzki dla Bartosza, by ułatwić mu poruszanie się po jego rodzinnym mieście
🆘 https://zrzutka.pl/awprpf