Antoś oczekuje na operację. Działamy dalej i jesteśmy na Rajdzie dla dzieciaków.

Czas oczekiwania to dla Antosia chwile pozwalające nabrać więcej sił. Dla nas to możliwość, aby prowadzić dalszą zbiórkę – na sam pobyt w Stanach Zjednoczonych. (Dzięki Wam kwota niezbędna na samą operację malucha została zebrana – kliknijcie tutaj, aby przeczytać). Teraz walczymy jeszcze bardziej wytrwale mając świadomość, ile zostało zrobione i ile od nas wszystkich zależy!

Nasze Superbohaterki (na zdjęciu jedna, ale to tylko początek 🙂 ) gotowe do zabezpieczenia punktu kontrolnego i prowadzenia zbiórki charytatywnej.

Halo Piastów i teren Gminy Michałowice – widzimy się jutro, w niedzielę 22.09 Superbohaterki zabezpieczą punkt kontrolny na Rajdzie dla dzieciaków.
Jednocześnie przeprowadzą zbiórkę charytatywną na ratowanie serduszka naszego małego Antosia, który czeka w Stanford na operację ratującą życie
.

Sama trasa rajdu będzie liczyła około 30 kilometrów. Dla organizatorów wydarzenia każdy uczestnik jest wygranym, dlatego każde dziecko biorące udział w rajdzie otrzyma pamiątkowy upominek a na zakończenie rajdu – poczęstunek. Na dzieciaki czeka także konkurs elegancji, gdzie zostanie nagrodzona najlepiej ubrana załoga. Oprócz nawigowania przygotowano kilka punktów gdzie na dzieciaki będzie czekała moc atrakcji.
Warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest obecność minimum jednego członka załogi w wieku 3-16 lat i pojazd wyprodukowany przed 1997 rokiem.
Zapisy na rajd prosimy przesyłać na maila organizatora: [email protected] (Imię i nazwisko Kierowcy i Pilota, marka, model i rok produkcji auta).
Koszt uczestnictwa w rajdzie to 50 zł od załogi.

—–

Tu możesz wesprzeć zbiórkę środków na leczenie Antosia:
➡ https://bit.ly/2kLKYm8