Niewidomy i niepełnosprawny Bartosz potrzebuje – jak nikt inny – przestrzeni w której będzie mógł poczuć się bezpiecznie. Bezpiecznej przestrzeni, która w końcu będzie jego pokojem.

Dzięki Wam życie Bartosza już zmieniło się na lepsze – został zakupiony i przekazany wózek inwalidzki (przeczytacie o tym tu i tu ). Awykonalne stało się możliwym!! Walczymy dalej. Prowadzimy zbiórkę na prace (kliknij tu aby przejść do zbiórki ) , które zapewnią bezpieczne miejsce dla Bartosza. Przestrzeń, która da mu możliwość rehabilitacji, komfortu psychicznego
„Bezpieczny Pokój” to przede wszystkim miejsce bezpieczne dla niewidomego i unieruchomionego na wózku inwalidzkim chłopaka.
Przestrzeń, w której Bartosz nie tylko odpocznie po wyczerpującym dniu zajęć, ale również będzie mógł rehabilitować się w specjalnie do tego przygotowanej strefie ćwiczeń. Taka strefa zmniejszy wydatki rehabilitacyjne, które dla samotnej mamy stanowią barierę nie do pokonania, a dla zdrowia Bartosza są niezbędne. Zapewne podobnie jak wiele osób w jego przypadku – nie może czekać dłużej na rehabilitacje. Czekanie sprawi, że ciężkie operacje, które przeszedł pójdą na marne.

Prywatna rehabilitacja to koszt 120 zł/godz.
To duże wyzwanie dla samotnej mamy, ale rehabilitacja w sytuacji Bartosza jest niezbędna.

Poniżej link do zbiórki, jeśli masz możliwość wesprzyj, przekaż dalej.
👉 https://zrzutka.pl/swfv8z

Projekt „Bezpieczny Pokój” to nie tylko zabezpieczenie pokoju pod niewidomą osobę, ale także przygotowanie go pod możliwość samodzielnej rehabilitacji (drabinki, strefa do ćwiczeń).