Drodzy Nasi, razem dotarliśmy do ostatniej prostej. Zebraliśmy 98%  kwoty na lek ostatniej szansy  dla Weroniki i Bartka. Przed nami ostatni dzień i brakujące 55 926 złotych (stan na 28 listopada br). Słowa zupełnie nie oddają tego wsparcia i pomocy dobrych ludzi!

Dzielimy się najważniejszą świetną wiadomością na którą czekaliśmy – dzieci od przyszłego tygodnia zaczną terapię lekiem – przekazał nam Wojciech  Bielecki – prezes Fundacji Lepszy Los. Szpital wyznaczył pierwsze podanie leku dla Weroniki i Bartka!

Takiego poziomu endorfin nie mielimy już dawno! Jeśli to byłby maraton to zdecydowanie kategoria ten z „wyzwaniem”, terenem raczej górzystym, nie zawsze miłymi komentarzami, chaustami wody, które jak na złość wpadają w nie  tę dziurkę (tak, wiem, amatorszczyzna), z dynamicznym dobiegiem i dobrymi ludźmi, którzy chcą i mogą więcej. Finisz w tym gronie jest jednym z lepszych finiszów mentalnych jakich byłaby możliwość doświadczać! Przekażcie dalej, dołączajcie do nas i zróbcie, co możecie.

Zbieramy na roczną dawkę leku, która pozwoli Weronice i Bartkowi przeżyć

 

 

Wesprzyj zbiórkę na JEDYNY lek ratujący życie rodzeństwa: 10-letniej Weroniki i 14- letniego Bartka Dul z Białej Nyskiej, chorych na SMA:
👉 https://www.siepomaga.pl/weronikaibartek

Podpisz petycję, aby lek ratujący życie mógł być DOSTĘPNY dla polskich rodzin:
👉 https://www.petycjeonline.com/petycja_sma

Zostań Świętym Mikołajem i przyłącz się do przygotowania świątecznego podarunku dla rodziny Weroniki i Bartka:
👉 https://zrzutka.pl/32uxza